Nejúspěšnější závodníci v sezóně 2008-2009

Sezóna 2008/2009 přinesla i v malém počtu závodníků našemu klubu opět výborné výsledky. Ziskali jsme 33 republikových medailí, z toho 14 zlatých medailí, 10 stříbrných a 9 bronzových. V Pohárech smíšených družstev žactva i dorostu jsme obsadili 3. místa. Obrovským úspěchem je 3. místo v Superpoháru družstev.
 
V cíli

Ivana Kadrmanová
Tereza Petrželová
Petra Holubová
Karolína Kalašová
Štěpán Schubert
Matěj Opočenský
Michal Daněk

Klubové vyhlášení nejlepších

Fotogalerie ze sportovního dění

Ivana Kadrmanová

Členka Sportovního centra mládeže

Účast na MSJ 2009 Praz de Lys Francie
 6. místo EYOF 2009 Sczyrk Polsko (7,5km volně)
 9. místo EYOF 2009 Sczyrk Polsko (5km klasicky)
 1. místo M-ČR st. dorost (5km volně)
 1. místo M-ČR st. dorost (7km klasicky)
 1. místo M-ČR st. dorost (4+4km skiatlon)
 1. místo M-ČR st. dorost (štafeta)
 1. místo M-ČR juniorek (10km volně)
 1. místo Junior Cup (5+5km stíhací závod)
 3. místo Liga dorostenců
 3. místo Český pohár st. dorostu
 1. místo Žebříček st. dorostu
 7. místo Žebříček dospělých
Ivana

zpět nahoru

Tereza Petrželová

Členka Sportovního centra mládeže

Účast na MSJ 2009 Praz de Lys Francie
 2. místo ČP juniorky (10km volně)
 2. místo ČP juniorky (10km klasicky)
 2. místo ČP juniorky (5+5km skiatlon)
 2. místo ČP juniorky (10km klasicky)
 3. místo Slavic Cup (5km klasicky)
 4. místo Slavic Cup (5+5km skiatlon)
 1. místo Český pohár juniorek
 9. místo Žebříček dospělých
Tereza

zpět nahoru

Petra Holubová

Členka Sportovního centra mládeže

Účast na MSJ 2009 Praz de Lys Francie
 3. místo ČP juniorky (10km volně)
 3. místo ČP juniorky (10km klasicky)
 3. místo ČP juniorky (5+5km skiatlon)
 3. místo ČP juniorky (10km klasicky)
 2. místo Slavic Cup (5km klasicky)
 5. místo Slavic Cup (5+5km skiatlon)
 2. místo Český pohár juniorek
 12. místo Žebříček dospělých
Petra

zpět nahoru

Karolína Kalašová

Členka Sportovního centra mládeže

 5. místo EYOF 2009 Sczyrk Polsko (sprint)
 1. místo M-ČR st. dorost (10km volně)
 2. místo M-ČR st. dorost (5km volně)
 2. místo M-ČR st. dorost (5km klasicky)
 1. místo M-ČR st. dorost (štafeta)
 3. místo ČP st. dorostu (sprint)
 3. místo Liga dorostenců
 4. místo Český pohár st. dorostu
 3. místo Žebříček st. dorostu
Karolína

zpět nahoru

Štěpán Schubert

 3. místo M-ČR st. žáci (3km volně)
 5. místo M-ČR st. žáci (3km klasicky)
 6. místo M-ČR st. žáci (štafeta)
 6. místo ČP st. žáci (4km klasicky)
 6. místo ČP st. žáci (4km volně)
 3. místo Liga st. žáků
 5. místo Český pohár st. žáci
 5. místo Žebříček st. žáci
Štěpán

zpět nahoru

Matěj Opočenský

 3. místo M-ČR st. žáci (sprint)
13. místo M-ČR st. žáci (3km klasicky)
 8. místo ČP st. žáci (4km klasicky)
12. místo ČP st. žáci (4km volně)
 3. místo Liga st. žáků
 7. místo Český pohár st. žáci
15. místo Žebříček st. žáci
Matěj

zpět nahoru

Michal Daněk

 2. místo M-ČR st. žáci (sprint)
 9. místo M-ČR st. žáci (3km klasicky)
10. místo ČP st. žáci (4km volně)
19. místo ČP st. žáci (4km klasicky)
 3. místo Liga st. žáků
 8. místo Český pohár st. žáci
16. místo Žebříček st. žáci
Michal

zpět nahoru

Klubové vyhlášení nejlepších

Král bílé stopy: Ivana Kadrmanová
Přípravka:
 1. místo Tereza Jakoubková
Mladší žactvo:
 1. místo Barbora Švarcová
 2. místo Vendula Blahnová
 3. místo Johana Semeráková
Starší žactvo:
 1. místo Štěpán Schubert
 2. místo Michal Daněk
 3. místo Matěj Opočenský
Dorost:
 1. místo Ivana Kadrmanová
 2. místo Karolína Kalašová
 3. místo Alena Schejbalová